Kdo jsme

Naše malé rodinné Vinařství Libicher navazuje na práci našich předků a již po čtvrtou generaci se na našich rodinných pozemcích věnujeme pěstování a výrobě vína. Naše vinohrady se nachází v malebných obcích Krumvíř, patřící do velkopavlovické vinařské podoblasti, Brod nad Dyjí a Pasohlávky, patřící do mikulovské vinařské podoblasti.

Naše vinárna (připravujeme)

Součástí našeho rodinného penzionu Vinařský dům V Zahradě je i reprezentační vinárna Vinařství Libicher. Vinárna má kapacitu až 34 míst a je vhodná pro příjemné posezení nad sklenkou dobrého vína i pro uspořádání soukromých či firemních akcí. Poseďte v příjemném prostředí, ochutnejte naše vína a získejte jedinečný zážitek z degustace poctivých a tradičních vín z kraje, kde právě trávíte Váš čas. Na Vaše zdraví!

Naše zaměření

Zaměřujeme se na odrůdy, které jsou pro tyto oblasti typické a při pěstování hroznů a výrobě vína používáme tradiční, generacemi osvědčené postupy, které nám pomáhají vytvářet vína s plnohodnotnými vlastnostmi charakteristickými pro každou z pěstovaných odrůd a také s nezaměnitelnými specifiky, které jsou spojovány s každou oblastí, ve které působíme.

Kolekce vín Vinařství Libicher

V rámci Vašeho pobytu v našem rodinném penzionu Vinařský dům V Zahradě Vám exkluzivně nabízíme naše bílá, červená a rosé vína následujících odrůd: Muškát moravský, Rulandské šedé, Vetlínské zelené, Veltlínské červené rané, Muller Thurgau, Ryzlink vlašský, Ryzlink rýnský a Cabernet Moravia. Všechna naše vína jsou suchá, v provedení s chráněným zeměpisným označením „Moravské zemské víno“.