Možnosti ubytování V Zahradě

Třešňový a meruňkový apartmán

Oba mezonetové apartmány mají přízemní obývací pokoj s přímým přístupem do zahrady francouzskými okny, kompletně vybavený kuchyňský a jídelní kout, zahradní terasu a dvě dvoulůžkové ložnice v patře. Každá ložnice i obývací pokoj mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou.  V obývacím pokoji je možnost spaní na rozkládací pohovce (šířka 140 cm).

110 m2, určeno až pro 6 osob

Hruškový apartmán s vyhlídkou

Velký apartmán s unikátním výhledem do okolí, se dvěma velkými dvoulůžkovými ložnicemi a velkou jídelnou s kompletně vybaveným kuchyňským koutem. Apartmán je celý umístěný v patře, obě ložnice mají vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Do obou ložnic je možné přidat přistýlku.

125 m2, určeno až pro 6 osob

Třešňové a meruňkové
studio

Obě přízemní studia s přímým přístupem do zahrady francouzskými okny mají kompletně vybavený kuchyňský a jídelní kout, zahradní terasu, spaní na rozkládací pohovce (šířka 140 cm) a vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Do studia je možné přidat přistýlku.

55 m2, určeno až pro 3 osoby

Třešňové, meruňkové a hruškové pokoje

Dvoulůžkové pokoje se nacházejí v prvním patře domu a některé lze doplnit o přistýlku. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Pro pokoje je k dispozici společná jídelna s kompletně vybaveným kuchyňským koutem.

18 nebo 25 m2, určeno až pro 3 osoby

Další vybavení objektu

Děti jsou u nás vítány.
Cyklisté si mohou uložit kola v kolárně.
Parkování je na oploceném pozemku objektu.
Domácí zvířata nejsou povolena.
Wi-Fi je v celém objektu.
Ručníky jsou k dispozici na pokojích.
Kuchyně jsou plně vybavené (sporák, trouba, mikrovlnka, lednička, myčka včetně tablet, rychlovarná konvice, nádobí).